ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл


У зв’язку з 65-ми роковинами примусового переселення етнічних українців із південно-східних до інших районів Польщі операція «Вісла», квітень серпень 1947 р
Польщі (операція «Вісла», квітень – серпень 1947 р.) та у контексті виконання відповідного доручення Президента України рекомендуємо Вам організувати проведення у загальноосвітніх навчальних закладах відповідних заходів 68.4kb. 1 стр.

Опитувальник Л. Лучко «ваша майбутня професія» Методика складається з двох бланків: аркуша запитань та бланку відпо­відей, в якому міститься номер запитання І відповідно до цього номера різні відповіді а, б, в
Нструкція. «Вам дається перелік речень, які мають декілька варіантів закінчення. Виберіть, будь ласка, один з варіантів, за допомогою якого можна закінчити речення, зробить відмітку у бланку відповідей познач­кою «+». Дякуємо за роботу» 72.21kb. 1 стр.

Інститут післядипломної педагогічної освіти
Вижницького району під егідою Департаменту освіти І науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області буде проходити V міжрегіональна літня школа з християнської етики 18.58kb. 1 стр.

Тема : Буковина край, де варто жити
Обладнання: літературна виставка, портрети видатних митців Буковини, добірка аудіо-та відеоматеріалів, геральдика рідного краю 69.28kb. 1 стр.

Захист індивідуальних творчих проектів передбачає звіт про індивідуально виконану творчу роботу
Практична користь від виконання таких творчих проектів, за умови розумно визначеного цільового завдання, закладеного у тематику, полягає в формуванні умінь колективно приймати рішення, відповідати за них, бути комунікабельним, толерантним 17.02kb. 1 стр.


Дорожня карта проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
Розміщення учасників олімпіади по кабінетах. Ознайомлення учнів з Інструкцією виконання роботи. Організація підпису зошитів відповідно до поданого зразка 57.68kb. 1 стр.


Правильні відповіді на завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії 2011/2012 н р
Правильні відповіді на завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії 2011/2012 н р. 19 лютого 2012 року для 11 класу 73kb. 1 стр.

Програма проведення олімпіади Реєстрація учасників олімпіади. 02. 03. 13 00 00
Розподіл учасників олімпіади по кабінетах. Ознайомлення учнів з Інструкцією виконання роботи. Організація підпису зошитів відповідно до поданого зразка 57.99kb. 1 стр.

А рефлекторна дуга; б споолфіт; в нефрон
Під його впливом змінюється розмір спеціальних клітин – хроматофорів, які містять пігменти і розміщені у шкірі. Раптова зміна форми поширена у комах, які під час небезпеки можуть уподібнюватися до листя, гілок, травинок 65.86kb. 1 стр.

Конкурсу «Молодь тестує якість»
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України. Партнерами конкурсу є Інститут інформаційних технологій І засобів навчання напн україни, пат «Бель Шостка Україна», «Фокстрот. Техніка для дому» 44.67kb. 1 стр.

Урок Книга і комп'ютер в інформаційному суспільстві: сучасне і майбутнє
Друзі ! Вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у Столітті інформації 81.81kb. 1 стр.

Слайд (пісня – Н. Бучинська
Ведучий Саме тоді, коли самобутність народу піддавалася отруй­ному сумніву, в історію увійшов Шевченко. Безправний кріпак піднісся на вершину людського духу і владно заявив: ''Мій народ має власну історію, має таланти, має волю, отже 331.9kb. 1 стр.

Позакласний захід з фізики та астрономії, присвячений річниці першого польоту людини в космос Тема: «До перлин зоряного неба!» Мета
України з іншими країнами світу в галузі освоєння космічного простору; розвиток життєвих компетенцій; виховання патріотизму, гордості за своїх співвітчизників 73.37kb. 1 стр.

Програма підготовки учнів 10-11 класів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з астрономії
В. Гуцул, декан фізичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор 121.95kb. 1 стр.

Андрух А. П., методист нмц природничо-математичних
Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії 2012/2013 н р 30.1kb. 1 стр.

Скрипська Г. В., методист нмц природничо-математичних
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2012/2013 н р пропонуються завдання для 10-11 класів, які охоплюють всі теми курсу «Інформатика» 55.89kb. 1 стр.

Тренер – Гуйванюк Лілія Миколаївна
Центром української науки стала Всеукраїнська Академія Наук (вуан), в якій було три відділи: історико-філологічний, фізико-математичний І соціально-економічний. Найбільш плідно працювала перша секція, куди входили М 145.78kb. 1 стр.

Сценарій виховного заходу «Мій життєвий вибір»
Мета: вчити дітей приймати правильні життєві рішення; формувати основні життєві компетенції; розвивати почуття відповідальності за свої вчинки; формувати вміння порівнювати та аналізувати різні життєві ситуації; виховувати рішучість 116.34kb. 1 стр.

Шановні вчителі і випускники! Раді вітати вас на вечорі шкільних друзів
Ведуча : Шановні вчителі і випускники! Раді вітати вас на вечорі шкільних друзів 78.89kb. 1 стр.