ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл


Йде до стола, сідає та імітує, що пише вірші. В цей час звучить музика, голос з-за куліс
«Пам’яті нашого краянина, Лауреата Державної премії імені Т. Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України – Михайла Ткача – присвячується…» 42.01kb. 1 стр.

Дослідження можна проводити як із одним досліджуваним, так і з групою. Досліджуваним роздаються анкети і зачитується інструкція
Нструкція досліджуваному: «Вам пропонуються 50 запитань, на кожне з яких треба чесно і відверто відповісти «так» або «ні». Запитання читайте уважно і відповідайте швидко, без особливих роздумів. Пам'ятайте 50.89kb. 1 стр.


2. Дайте відповідь на запитання. Відповідь проілюструйте прикладами
Синтаксичними називаються словосполучення, утворені поєднанням двох або більше повнозначних частин мови, із яких одне є головним, а інші – граматично залежні від головного 45.8kb. 1 стр.


Методичні рекомендації щодо вшанування пам’яті
Головною ідеєю таких уроків має бути твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь, де б головною ідеєю стало твердження об’єднання людства у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози екологічного 154.83kb. 1 стр.

Артеріальна кровотеча – пульсуючий струмінь крові яскраво червоного кольору Венозна кровотеча
«вторинних снарядів» може викликати травматичні пошкодження: різні види ран (різані, забиті, розтрощені і ін.), переломи кісток, вивихи, удари, тривале здавлювання частин тіла і т д 136.82kb. 1 стр.

"Лужні елементи та лужні метали", 10 клас, рiвень стандарту. Виконавець вчитель хімії та біології Коломійчук Галина Василівна,спеціаліст І категорії Глибоцького професійного ліцею
Розробка плану-конспекту уроку з хiмii на тему "Лужні елементи та лужні метали", 10 клас, рiвень стандарту. Виконавець вчитель хімії та біології Коломійчук Галина Василівна,спеціаліст І категорії Глибоцького професійного ліцею 91.35kb. 1 стр.

«Оксиген. Кисень, склад його молекули, фізичні властивості. Добування кисню в лабораторії.» для учнів 7 класу
Розробка уроку на тему «Оксиген. Кисень, склад його молекули, фізичні властивості. Добування кисню в лабораторії.» для учнів 7 класу. Представлений матеріал вчителя хімії Чернівецького міського ліцею №3 медичного профілю Горбик Тетяною 131.98kb. 1 стр.

Збірник підготували
Якубовська Наталя Олексіївна – заступник декана факультету іноземних мов чну ім. Ю. Федьковича, кандидат філологічних наук, доцент 960.85kb. 12 стр.

Сценарій свята до Дня вчителя Дата проведення 01. 09. 2012 Час проведення 09. 00 год
«Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Котелівської сільської ради 60340 Чернівецька область 130.16kb. 1 стр.

Основне навантаження під час виконання вправ із широко розведеними руками припадає на грудні м’язи, з вузько поставленими руками на трицепси. Кількість повторень поступово довести до 50 разів: спочатку 10 х 5 разів
Вашій увазі пропонується орієнтовний перелік вправ з навантаженням та без навантаження, розроблений керівником фізичного виховання Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу Скорейко Юрієм Миколайовичем 29.73kb. 1 стр.

Про внесення змін щодо особового складу слухачів ІІ групи Школи кадрового резерву
Відповідно до листів в о начальника відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської райдержадміністрації (від 29. 11. 2013 №2016), начальника управління освіти, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації 11.35kb. 1 стр.

Клянемось! Ведучий Починаємо свій перший конкурс
Ведучий Кожна команда привела з собою багато вболівальників. Вони зайняли свої місця у залі. Перед початком гри вивчемо з вболівальниками заповіді 110.41kb. 1 стр.

Поступление основных средств в моу сош №9 г. Надым за май месяц
Цифровой фотоаппарат Canon ixus 240 hs с картой памяти Transcend ts4gsdhc6 10 штук на сумму 59 876,70 рублей 15.51kb. 1 стр.

Зорові патології короткозорість, міопія
При цьому промінь світла який потрапляє в око після приломлення через живі лінзи ока (рогівку та кришталик) збираються перед сітківкою. Це обумовлено двома причинами – або лінзи ока занадто сильні, або розмір ока занадто великий 94.51kb. 1 стр.

Харчування для гострого зору
Так, так, дефіцит вітамінів і мікроелементів у організмі погано впливає не тільки на загальний стан людини, а й на роботу зорового механізму. Ось чого може не вистачати цілком здоровій людині для того, щоб зір її був, як у орла! 30.75kb. 1 стр.

Днз№6 «Крунк» Сидоріна Ганна Вікторівна
Розвивати нову форму діалогу – монолог, за допомогою якого дитина ділиться з іншими своїми почуттями, думками, коментує дії, фіксує знання про себе й довкілля. Удосконалювати дикцію та інтонаційну виразність висловлювань 45.58kb. 1 стр.


Відповіді на типові батьківські запитання чи потрібно йти в садок?
Намагайтеся переконати себе, що дитячий садок — це найкраще, що наразі може статися в житті вашого малюка. Важ­ливо, якщо ви наважилися й обрали садок, добре ставитися до всього: металевих горщи­ків, харчування, групи з 25 дітей 40.42kb. 1 стр.

Скажіть, а що це означає,- цікавиться в мене мо­лода мама,- дочка повсякчас запитує: «Мамо, ти ме­не любиш?» Набридла мені такими запитаннями. Адже знає, що люблю. І скільки не запевняй, усе одно запи­туватиме
Скажіть, а що це означає,— цікавиться в мене мо­лода мама,— дочка повсякчас запитує: «Мамо, ти ме­не любиш?» Набридла мені такими запитаннями. Адже знає, що люблю. І скільки не запевняй, усе одно запи­туватиме 78.67kb. 1 стр.