ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл


Знайди і викресли
Матеріали та обладнання: коректурна таблиця для дітей віком від 3 до 4 років, олівець, секундомір 26.78kb. 1 стр.

Вік учнів: від 14 років Обладнання: роздруковані контрольні аркуші, олівці чи ручки
Мета: виявити схильності учня до того чи іншого роду занять, рівень творчого розвитку, соціальні здібності 78.69kb. 1 стр.

Розроблений у профорієнтаційних цілях В. В. Синявським і Б. О. Федоришиним
Якщо воно характеризує Вас, то у бланку відповідей поставте знак «+». А якщо Ви вважаєте, що цс твердження не про Вас, що воно Вас не характери­зує, Ви не можете погодитись з ним, то відповідайте знаком 75.76kb. 1 стр.

Тест структури інтересів І схильностей (сіс)
При виборі варто враховувати лише наявність вашого бажання займати­ся тими або іншими видами діяльності й не брати до уваги, чи є у вас для цього не­обхідні знання, уміння й умови для їхнього виконання 169.74kb. 1 стр.

Формула темпераменту
Визначте наявність або відсутність у себе певного показника. Поставте «плюси» у випадку наявності показника за кожним типом темпераменту 56.64kb. 1 стр.

Положення про атестацію педагогічних працівників встановлено
Пунктом 2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників встановлено 523.29kb. 3 стр.

Звертаємо увагу на те, що всі навчальні програми, що використовуються в навчально-виховному процесі, повинні мати відповідний гриф Міністерства
При його складанні варто враховувати вимоги Основних напрямків організаційно-педагогічної, навчально-виховної роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2012/2013 навчальний рік 142.12kb. 1 стр.

Методичні рекомендації методистів науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін іппочо щодо підготовки та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, географії та економіки, фізики та астрономії, біології та екології
Ппочо щодо підготовки та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, географії та економіки, фізики та астрономії, біології та екології, хімії, інформатики та трудового навчання у 2011/2012 н р 545.68kb. 3 стр.

Тематика індивідуальних творчих проектів
Використання елементів історизму під час вивчення математики в 5-их (6-их, …, 11-их) класах 27.08kb. 1 стр.


Індивідуальний творчий проект слухача курсів підвищення кваліфікації: методика написання, оформлення та захисту
Ндивідуальний творчий проект слухача курсів підвищення кваліфікації: методика написання, оформлення та захисту 370.83kb. 3 стр.

Розділ Структура, зміст, правила оформлення, оцінки та захисту індивідуального творчого проекту слухача курсів підвищення кваліфікації
Творча робота складається зі змісту роботи, вступу, огляду літератури, опису методів і методик, представлення педагогічного досвіду або результатів дослідження та їх обговорення, висновків 201.57kb. 1 стр.

Розділ Вимоги щодо оформлення презентацій
Присутні бачать чергування зображень, на кожному з яких можуть бути текст, фотографії, малюнки, діаграми, графіки, відеофрагменти – і все це може супроводжуватися звуковим оформленням – музикою чи голосовим коментарем доповідача 72.99kb. 1 стр.


На базі Вищого професійного училища радіоелектроніки міста Чернівці було проведено учнівську інтернет-олімпіаду з математики
Ведено за завданнями в тестовій формі. На полчатку проведення олімпіади, учасники отримали доступ до тестування через надані їм логіни та паролі 109.4kb. 1 стр.

Наказ №691 Про проведення Інтернет-оліміпади серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів із базових дисциплін у 2012 році
Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011/2012 навчальному році, Положення про проведення I-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 97.35kb. 1 стр.

Програма проведення олімпіади Реєстрація учасників олімпіади 22. 01. 12 00 00
Розміщення учасників олімпіади по кабінетах. Ознайомлення учнів з Інструкцією виконання роботи. Організація підпису зошитів відповідно до поданого зразка 61.04kb. 1 стр.


Методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу
Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології проводиться в чотири етапи: І етап шкільні (училищні), ІІ етап районні (міські), ІІІ етап обласні (в арк республіканські, в містах Київ та Севастополь міські) та IV етап загальнодержавний рівень 66.31kb. 1 стр.

Методичні рекомендації щодо проведення iii-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2011-2012 навчальному році
Нської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є стимулювання творчого самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики 67.72kb. 1 стр.