ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл


Вивчення предметів художньо-естетичного циклу в системі загальної середньої освіти є важливим чинником духовного розвитку естетичної та загальної культури
Естетичне виховання це процес формування цілісного сприйняття і правильного розуміння прекрасного у мистецтві та дійсності; здатність до творчого самовиявлення що притаманне людині 64.18kb. 1 стр.

Форма подачі мережі кадрового забезпечення психологічної служби району (міста)
Забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району (міста) посадами практичних психологів 93.84kb. 1 стр.

Іі етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки І психології
Департаменту освіти І науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 10. 09. 2012 р. №78 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки І психології буде проходити 17. 11. 2012р 88.23kb. 1 стр.

Вік досліджуваного: з 10 років
Про використання матеріалів методичної розробки нмц практичної психології І соціальної роботи «Психологічні стратегії формування позитивного мікроклімату в навчальному закладі» 198.88kb. 1 стр.

Український науково-методичний центр практичної психології І соціальної роботи
На № від Директорам (завідувачам) навчально-методичних кабінетів (центрів) в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського і Севастопольського міських, районних 39.46kb. 1 стр.

Карта опису психологічної ситуації (ПС)
Піб дата народження 11.31kb. 1 стр.

Фоміних Наталія Григорівна, практичний психолог, спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист, «Відмінник освіти України»
Голова міського методичного об’єднання практичних психологів Євпаторійського навчально-виховного комплексу "Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови №8" 25.23kb. 1 стр.

Про результати засідання обласної експертної комісії науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій, начальнику відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради, начальникам відділів освіти райдержадміністрацій 46.61kb. 1 стр.

Рекомендації обласного науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи щодо організації діяльності працівників психологічної служби у 2008-2009 н р
При плануванні своєї роботи практичні психологи і соціальні педагоги мають врахувати, що в 2008/2009 н р пріоритетними напрямками діяльності психологічної служби Чернівецької області є 98.21kb. 1 стр.

Діяльність соціальних педагогів у структурі психологічної служби системи освіти регламентується Положенням про психологічну службу системи освіти України від 03. 05. 99 р
України і діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості. Соціальний педагог, спільно з практичним психологом утворюють психологічну службу освітнього закладу 105.09kb. 1 стр.

Про визначення завдань працівників психологічної служби системи освіти в умовах інклюзивного навчання
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій 48.5kb. 1 стр.

Положення про психологічну службу системи освіти України
Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, учнів, студентів 177.87kb. 1 стр.

Положення про психологічну службу системи освіти України
Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, учнів, студентів 179.04kb. 1 стр.

Щодо розподілу робочого часу у практичних психологів та соціальних педагогів
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, директорам інститутів післядипломної педагогічної освіти 29.34kb. 1 стр.

Наказ №616 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23. 07. 2009 за №687/16703 Про внесення змін до Положення про психологічну службу системи освіти України
Відповідно до статей 21, 22 Закону України “Про освіту” та з метою підвищення ефективності функціонування психологічної служби системи освіти України 18.62kb. 1 стр.


Про підсумки діяльності
України за період з 2008 по 2012 р та з метою підведення підсумків роботи психологічної служби системи освіти за 2011/2012 навчальний рік надсилаємо аналітичний звіт про діяльність психологічної служби системи освіти Чернівецької області із 19.14kb. 1 стр.

Додаток 1 до листа Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 14. 06. 2012 №01-13/1666 Аналітичний звіт про діяльність психологічної служби системи освіти
Загальні відомості про науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області 1696.4kb. 7 стр.


В даному ракурсі пильної уваги потребує категорія вихованців шкіл-інтернатів
Насильство – складне і, нажаль, досить розповсюджене наразі соціальне явище, що має гостру потребу у вирішенні, вимагає термінового усунення 801.82kb. 4 стр.

Ілащук О. В. методист-психолог нмцппср іппочо
Соціально-психологічний клімат це якісний бік міжособистісних стосунків, що виявляється у сукупності психологічних умов, які сприяють або перешкоджають продуктивній діяльності колективу та всебічному розвиткові особистості в групі 155.92kb. 1 стр.