ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл


Методичні рекомендації щодо «Виховання патріотизму серед учнівської молоді» Вашого навчального закладу
Розробка інструкторсько-методичного заняття з вчителями методичного об’єднання з прикладної фізичної підготовки 24.22kb. 1 стр.

В загальній системі форм організації фізичного виховання школярів значне місце посідає позакласна спортивно-масова робота
Вашій увазі надається тема для використання в роботі «Позакласна спортивно-масова робота як одна із основних форм організації фізичного виховання» 100.13kb. 1 стр.

Інформація для молодого учителя про в заємоді ю вчителя та учня в процесі організації самостійної роботи на уроках фізичної культури. І. Виховання інтересу до занять
Цікава інформація для молодого учителя про взаємодію вчителя та учня в процесі організації самостійної роботи на уроках фізичної культури 156.21kb. 1 стр.

Наказ №183 Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2012/2013 навчальному році
«Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012-2014 роки» та від 14 серпня 2012 року №916 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2012/2013 навчальному році» 1864.4kb. 5 стр.

У 4-х, 9-х та 11-х класах у 2012/2013 навчальному році атестація проводиться за збірниками завдань, затвердженими наказами монмолодьспорту від 25. 01
Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій 1311.79kb. 6 стр.

Затвердити Положення про проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін», що додається
Державними стандартами, активізації та удосконалення діяльності навчальних кабінетів загальноосвітніх дисциплін знз, птнз та внз І-ІІ р а 21.96kb. 1 стр.

Програма обласного науково-практичного семінару для керівників методичних об’єднань вчителів румунської мови
Швець Василь Григорович, начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації 90.44kb. 1 стр.

Про проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями освіти обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, та за їхніми графіками 29.96kb. 1 стр.

Інтелектуальний тест Г. Ю. Айзенка Інструкція
Пам'ятайте при цьому, що загалом, до кінця серії завдання стають складнішими. Кожна лю­дина спроможна вирішити частину запропонованих завдань, але ніхто не в змозі справитися з усіма завданнями за півгодини 145.74kb. 1 стр.

Тестова методика як обрати професію
Доцільним при визначенні професійної спрямованості учнівської молоді є використання тестової методики, підготовленої співробітни­ками Інституту професійного самовизначення молоді Російської ака­демії освіти 35.32kb. 1 стр.

Наказ 15. 08 м. Чернівці § 1 №60
Про проходження слухачами курсів підвищення кваліфікації за індивідуальною формою навчання з додаткових предметів, які вони викладають 17.79kb. 1 стр.

Чернівецька обласна державна адміністрація Департамент освіти і науки, молоді та спорту
Керівникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад 11.2kb. 1 стр.

Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької міської ради
Птнз №8 відбудеться інформаційно-роз'яснювальна компанія для випускників шкіл, вузів та їх вчителів, батьків та інших зацікавлених осіб про особливості навчання та стажування у внз польщі 12.13kb. 1 стр.

Чернівецька обласна державна адміністрація Департамент освіти і науки, молоді та спорту
Керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом рай/міськ держадміністрацій 10.92kb. 1 стр.