ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл
страница 1

Доводимо до відома вчителів, учнів та студентів, що Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» оголошено Всеукраїнський конкурс з написання історико-публіцистичних нарисів на тему «Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного періоду Другої світової війни» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Мета конкурсу – залучення молоді до вивчення вітчизняної історії, збір та аналіз матеріалів періоду окупації та розвиток навичок дослідницької роботи.

Кінцевий термін подання робіт – 30 вересня 2012 р.. Для переможців конкурсу передбачаються грошові нагороди: за І місце – 3000 грн., за ІІ місце – 2000 грн., за ІІІ місце – 1000 грн.

Роботи надсилаються за адресою: Міжнародна громадська організація «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», 04080, м.Київ, вул. М.Фрунзе, 15.

Детальнішу інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за адресою: Чернівецький місцевий осередок МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність», 58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 13, тел. 52-23-85».

Умови - в Додатках 1,2.

Додаток 1

Умови Всеукраїнського конкурсу


 1. Надання роботи означає згоду учасника на всі умови конкурсу та подальше використання його роботи в статутній діяльності Організатора.

 2. Матеріали на конкурс подаються обов’язково у друкованому та в електронному вигляді (запис на диск), особисто або надсилаються поштою.

 3. Обсяг роботи не повинен перевищувати 10 друкованих сторінок формату А4, 14 шрифтом з інтервалом 1,5.

 4. Обовязковим є наявність переліку використаної літератури.

 5. Учасники можуть подавати на конкурс троботи тільки власного авторства.

 6. Обов’язковим є зазначення повної контактної інформації про учасника конкурсу та його навчального закладу (поштова та електронна адреса, контактні телефони)

 7. При розгляді робіт перевага буде надаватись нарисам, які відображають яскраві та маловідомі факти/епізоди та раніше не були описані в літературі, а також роботам, що містять ілюстративні матеріали (щоденники, фото, документи тощо).

Роботи, що не відповідають зазначеним вимогам, до участі в конкурсі не допускаються.

Учасники несуть відповідальність за порушення авторських прав третіх осіб.

Конкурсні роботи не рецензуються та після проведення конкурсу не повертаються.

Додаток 2План роботи

 1. Збір матеріалів (публікацій), які описують населений пункт у період окупації. Огляд та аналіз друкованих видань.

 2. Опис окупаційних органів влади, які існували на території населеного пункту.

 3. Характеристика установ та організацій, які діяли під час окупації (колгоспи, громгоспи, фабрики, заводи, навчальні заклади, культурні установи, ЗМІ та інші).

 4. Дослідження повсякденного життя мешканців населеного пункту під час окупації (стратегії виживання, освіта, одяг, харчування, мова, спілкування тощо).

 5. Опис відносин між місцевим населенням та окупаційною владою (адміністративні та репресивні заходи влади, реакція населення: саботаж, опір, виконання ; побутове співіснування, співпраця)

 6. Відображення надзвичайних подій на території населеного пункту в роки окупації (бойові дії, репресії, страти,грабунки, депортації, вивіз на примусові роботи).

 7. Опис наслідків окупації для населеного пункту та його жителів.

Методист ІППОЧО В.Федорак
страница 1

скачать файл


Смотрите также: