ok.bibl.com.ua Другие Правовые Компьютерные Экономические Астрономические Географические Про туризм Биологические Исторические Медицинские Математические Физические Философские Химические Литературные Бухгалтерские Спортивные Психологичексиедобавить свой файл
страница 1

Чернівецька обласна державна адміністрація

Департамент освіти і науки, молоді та спортуНАКАЗ


15.10.2012 м. Чернівці № 230


Про проведення

обласного огляду-конкурсу

«Кращий навчальний кабінет

загальноосвітніх дисциплін»

Керуючись Типовим положенням про Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти і науки обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2000 р. №1326 (зі змінами), з метою забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань, визначених Державними стандартами, активізації та удосконалення діяльності навчальних кабінетів загальноосвітніх дисциплін ЗНЗ, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.,


НАКАЗУЮ:


  1. Започаткувати з 2012 року обласний огляд-конкурс «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін».
  1. Затвердити Положення про проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін», що додається.
  1. Провести у 2012 році обласний огляд-конкурс «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін» серед кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін ЗНЗ у 2 етапи: І етап – районний (міський) 2 листопада 2012 року; ІІ етап – обласний: І тур – 23 листопада 2012 року, ІІ тур – 2-7 грудня 2012 року.

  2. Головному спеціалісту відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (Антонюк М.А.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Чернівецькій області.
  1. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування у засобах масової інформації.
  1. Визнати таким, що втратив чинність наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 березня 2012 р. № 162 «Про затвердження Положення про проведення обласного огляду-конкурсу кабінетів загальноосвітніх дисциплін професійно-технічних навчальних закладів області», зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області 02 квітня 2012 р. за № 12/2338.
  1. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та опублікувати в Чернівецькій обласній інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини».
  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л. ТарангулПогоджено
Директор Інституту післядипломної

педагогічної освіти Чернівецької області Г. Білянін


страница 1

скачать файл


Смотрите также: